English Irregular Verbs

Ücretsiz Sözlük ve Çeviri
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21,8 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Fatih Aytekin
English Irregular Verbs uygulamasını kullanarak düzensiz fiilleri öğrenin!

 Çoğu insan İngilizce öğrenmek ister. Aslında İngilizce öğrenmek kolaydır fakat kimse üstünde durmaz. Bu uygulamaya göz attığınıza göre sizin de İngilizce öğrenmek istediğinizi anlıyoruz. iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz English Irregular Verbs uygulaması ile siz de İngilizce öğrenebilirsiniz.

 English Irregular Verbs, İngilizce dilinde en çok kullanılan düzensiz fiilleri öğreten bir eğitim uygulaması. Bu uygulama sayesinde kendinizi hiç yormadan düzensiz fiilleri öğrenebilir ve kendinizi sınava tabi tutabilirsiniz. English Irregular Verbs uygulamasının gelişmiş özellikleri ile birlikte düzensiz fiilleri çok kolay öğreneceksiniz.

 English Irregular Verbs uygulaması düzensiz fiilleri kullanıcılarına seslendirerek öğretiyor. Böylelikle kelimeleri öğrenirken nasıl telaffuz edilmesi gerektiğini de öğreniyorsunuz. Tablo sistemi sayesinde düzensiz fiilleri karıştırmadan görebilir ve öğrenebilirsiniz. Eğer English Irregular Verbsuygulamasından düzensiz fiillere yeteri kadar çalıştığınızı düşünüyorsanız uygulamanın size son bir sürprizi var. English Irregular Verbs'in menüsünden sınav bölümüne girerek düzensiz fiiller konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

 İngilizce öğrenmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir eğitim uygulaması olan English Irregular Verbs'i hemen şimdi indirin ve kendinizi geliştirmeye başlayın!

Daha Fazla Göster
English Irregular Verbs indir
DİĞER SÜRÜMLER